Hakkımızda

Alanya Muhafazakar Apart Otel.

Hakkımızda

ALKOLSÜZ UCUZ AİLE APART OTELİ

 

Türk Aileler için Bir Acente Müşterili Otelde küçücük bir odada değilde Nehir Apart Otel gibi aile ortamı sağlayan Alkolsüz ve Herşey Dahil bir aile apart otelinde kalmak çok daha yerinde bir karardır. Çünkü bizim aile yapımız muhafazakar ve kalabalıktır. Sadece Tatil yaptık densin diye küçücük bir acenta otel odasının içerisine anne baba ve çocuklarla balık istifi gibi sıkışmamak ve Aile Mahremiyetini koruyamayan bir otelde bir birinden bağımsız 2 ayrı oda tutarak çocuklarımızdan uzak kalmaya yatkın bir aile anlayışımız hiç yoktur. Neredeyse kaybolmak üzere olan Aile değerlerini  koruyan ve Alanyada bir Aile Oteli olan Nehir Apart Otel gibi İçkisiz otellerde bütün aile bir arada olarak o kavramlara daha iyi sahip çıkabiliriz.

Dini sebeplerden dolayı Sadece Ucuz görünen ve sadece Alkolsüz Otel diye şehir dışına insanlardan soyutlanarak lüks bir hapishane gibi şehirlerden uzağa yapılmış ve bizlerden tek farkı ayrı bayan havuzu olan alış – verişte ise yakın bir yerde başka seçenek olmadığı için 3 liralık şeyi 15 liraya satarak muhafazakar insanları sömüren, neredeyse Nehir Apart Otelde bir hafta kalınacak fiyatlara, sadece bir günlük fiyatlara satılan  tesettür otellere gitmek, inancınızın karşılığını öder gibi çok yüksek miktarda para ödemek zorunda kalmak ve neredeyse bir servete mal olmaktadır. Bu da geliri yüksek olanlar için sorun olmasa da Bizler için ise iyi ki, Aile Apart Oteli olan NEHİR APART OTEL var dedirtiyor.

Tatil için Çok Yıldızlı, Az Kaliteli , Çok Müşteri kapasiteli içkisiz büyük otellere giden Türk Aile müşterilerinin en büyük şikayetlerini otellerdeki ilgisizliğin yanında yabancı turistlerin su gibi limitsiz tüketilen alkolün etkisiyle Türk Aileleri rahatsız edici davranışları ve küçük çocuklara olumsuz örnek olması sebebiyle tatili zehir etmesi, reklamlarda gösterilen vaadlere uymayarak kandırılmış oldukları ve kötü yemeklerden dolayı sağlıklarıyla oynandıklarıyla ilgilidir. Ve daha nice şikayetler sıralanmaktadır. Sizlerde Lütfen Google de internet ortamında oteller hakkında her türlü bilgiyi, şikayeti ve yorumu öğrenmeden otel kurbanları listesine girmeyin. Alkolsüz Türk Aileye Uygun Nehir Apart Otelden daha iyisi ve daha rahatı Evinizdir. Çünkü Hayal satmıyoruz, yapamayacağımızı vaad etmiyoruz.

Alanya Şehir Merkezinde ucuz aile oteli olan, Kleopatra Plajı bölgesinde bir ucuz aile apart otelidir. Ana cadde üzerinde, sahile ve otogara 100 mt mesafedeki alkolsüz apart otelimiz Tamamı Türk ve Aile müşterileri olan Alkolsüz bir Aile apart oteli dir. Tesettürlü ve Muhafazakar aileler için Haşemalı Havuz ve Su kaydırağı kullanımında isterlerse akşam ve gece saatlerinde de kullanılabilir. Kaliteli ürünlerden Zengin Açık büfe ev yapımı  akşam yemeği ve açık büfe kahvaltı servisi ve öğleden sonra börek, kek ve pasta çeşitleri, çay kahve gibi sıcak içeceklerle birlikte su ve meyve suları vardır. Her gün Odalarınızın temizliği ve komple çarşaf, havlu, tekstil değişimi yapılır. Odalarımızda 2 klima, 2 televizyon vardır. Her katta yüksek hızlı wifi İnternet vardır. Odalar konforlu döşenmiş olup yerlerde parke lam, duvarlarda duvar kağıdı vardır. Yemeklerde, odalarda ve genel olarak bütün otelde lezzeti, temizliği,kaliteyi ve hijyeni ön plana çıkararak sizleri evinizdeki rahatlıkta ki gibi bir tatile bekliyoruz.Yoğun ve stres dolu günlerden sonra ailenize, sevdiklerinize ve kendinize zaman ayırarak sahilde bir apart otelde tatil yapmak isterseniz, Ekonomik ama Kaliteli her Bütçeye uygun Aile Apart Oteli Olan NEHİR APART OTELDE  yaz tatilinizi yaşamaya, tatile niyetlenirsiniz. Tatil demek; bazı reklam ve resimlere bakarak,  çok yıldızlı ama az kaliteli otellere gitmek,  verilen renkli vaatlere kanıp, alın teriniz paranızla rezil olmak, stresten uzaklaşmak için kurduğunuz hayallerinizin bir hiç uğruna berbat olması demek değildir ve gidilen yerde kadere razı olarak tatili rezil etmek hiç değildir.Tatil şehri Alanya’da, alkolsüz bir aile oteli olan Nehir Apart Otelimiz; verdiğiniz paranızın tam karşılığını almanız ve sizlere kaliteli tatil sunmak için hizmetinizdedir. Antalya Hava limanından 115 Km. gelindiğinde Alanya’ya ilk girişte, otobüsle gelirseniz Şehir Merkezinde olan Alanya Otogarından 100 m. sonra, ana cadde üzerinde olan otelimiz; denize 100 m, Gazipaşa Hava limanına 35 Km. mesafededir. Otelimiz 5 katlı olup 20 tane 1+1 apart aile odası, 4 tanede standart otel odası olan 80 yatak kapasiteli bir tesistir. Sizlere aquapark zevkini yaşatmak için çift turlu Su Kaydıraklı Apart Otelimizdeki havuzumuz 4×10 m, ve 130-140 cm derinliğindedir. çocuk havuzumuz yine mini su kaydıraklı olup 3×2 m ebadında 40 cm derinliğindedir.Otelimizle ilgili güncel bilgileri ve video paylaşımlarınızı  https://www.facebook.com/nehirapartotel.muratozel/   Facebook sayfamızdan, otelimizde daha önce kalmış değerli misafirlerimizin otelimizden memnuniyet yorumlarını yorum sitelerinden takip edebilirsiniz. Otelimizi size anlatmak için lütfen gelin en az bir gün kalın. Diğer çok yıldızlı otellerden büyük bir fark göremeyeceğinize emin olun.

.