Muhafazakar Oteller

Alanya Muhafazakar Apart Otel.

Muhafazakar Oteller

Alanya Tatili İçin Muhafazakar Oteller ve Apart Oteller

Muhafazakar Otel, Alanyada ailece tatil yapmak isteyenler için en çok aranan oteller grubudur. Her ne kadar muhafazakar oteller denirse de, ailece tatile gelenlerin aradığı yer; alkolsüz apart oteller dir.

Bunun yanında Alanya tatilinde aranan bir diğer özellik ise; yemekli oteller olmasıdır. Bu tesettür oteller zaten Alanya ortamında, yüksek sezonda, herşey dahil yemek sisteminde servis ve sunumda bulunurlar.


Alanyada Muhafazakar Otelde Yemek

Siz ailece Alanya gibi bir yerde yaz tatiline karar verirseniz, arayacağınız bir kaç özellik mutlaka olacaktır. Öncelikle kalacağınız otelin Alanya merkezinde olmasını istersiniz. Şehirden uzak olursa, zamanınızı hep otelde geçirecek değilsiniz ya. Sahile de yakın olmasını istersiniz, ama kalacağınız muhafazakar otelin de, havuzu ve su kaydırağı denen aqua parkının olmasını mutlaka isteyeceksiniz. Yemek başlı başına bir tatilci için sorun olmaktadır. Kim tatilini oda da yemek yapıp, sonra bulaşık yıkayarak geçirmek ister ki. Zaten indirimli şehir otelleri arasından seçilen bu tatil yerinde yemek te yoksa tatil ne işe yarar.

Alanyada Tesettürlü Aile İçin İslami Tatil

Tesettürlü aileler için Alanya merkezde olmasa da, çok yakın bir mesafede yalnızca bayanların girebildiği bir kadınlar plajı vardır. Bu kadınlar plajını Alanya Belediyesi işletir ve denetler. Ücretsiz servislerle her saat başı misafirlerin kaldıkları tesettür oteller veya alkolsüz apartlardan alır ve her saat başı aynı yere bırakır.

.