Otel Bilgisi

Alanya Muhafazakar Apart Otel.

Otel Bilgisi

Mutaassıp Türk Aileler İçin Tesettüre Uygun Aile Apart Oteli, Alkolsüz Ucuz Aile Apart Oteli

Artık çağımız teknoloji. Neyi merak ederseniz, neyi öğrenmek isterseniz İnternet’te Google’da detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ucuz Oteller ve Ucuz Apart Oteller hakkında bilgi veren sitelerde gitmek istediğiniz Ucuz Otel veya Ucuz Apart Otel hakkında daha önceden aynı yerde konaklamış kişilerin tecrübelerini, yorumlarını, şikayetlerini okuyup, dikkate aldığınızda, daha bilinçli bir şekilde ailenize uygun bir aile oteli veya aile apart oteli seçmenizde fayda olacaktır. Gitmek istediğiniz Alanya’daki ucuz aile apart otellerinin müşterini inceleyiniz; Çünkü, yabancılarla dolu bir otele giderek, sizlere hem kendi ülkemizde yabancıların arasında yabancı kalmamayı, hemde onların yemek kültürüne göre yemek fabrikalarında hazırlanmış hazır yemekleri yemeye razı olarak, yemek kapma yarışı içine girmeden zevkle tatil yapmaya imkan kılacaktır. Yüzlerce insanın arasında Açık Büfe bile olsa , upuzun kuyrukta yiyecek bir şeyler kapmak için diğer insanlarla yarışa giriliyor. Dinlenmek için gelinen tatilde İlk Stresinizi yemek kapma yarışında yaşıyorsunuz. Kocaman lokantada sizi kim fark eder de sizinle ilgilenir. Hiç kimse… Gelin bize, sizlerle tek tek ilgilenelim. Çocuğunuz o andaki yemeği beğenmezse ona alternatif yemeği aynı anda hazırlayalım. Eviniz gibi, akraba ziyaretinde gibi, el üstünde tutulan insanlardan olun. O otellerde Havuzda su kaydırağı saate göre açılır, dakikasında kapatılır. Çünkü talimat ve kural böyle denir. Bizde ise su kaydırağı, size göre açılıp, çocuklarınız yorulup bıkınca kapanır. Siz, büyük otellere gidince yüzlerce müşteri arasında sadece oda numarası olan rakamlardan oluşan bir sayısınızdır. Bizde ise siz, bizim tek müşterimizsiniz gibi olursunuz. Aynı ülkemizin insanları gibi Misafirperver millet olduğumuz gibi misafir sever aile apart oteliyiz.

Hep deriz ya, biz Türk milleti olarak farklıyız, bizim dini inancımız çok farklı diye. Ama Türk olmayanlarında farklı. Onlarda kadın erkek yakınlığı bize göre çok farklıdır. Bizde anormal olan onlarda çok normalken, onlarda anormal olan bizde çok normaldir. Mesela bizde yaşlıya saygı için amca, teyze denirken onlarda arkadaşı gibi ismiyle hitap etmek gibi. Ve burada yazılamayacak kadar çok farklı sebeplerden dolayı, bizim kültürümüzü ancak biz Türkler anlarız. Böylece en değerli varlıklarımız olan ailelerimizi ve çocuklarımızı, kendi kültürümüz olan, Türk Örf ve İslam adetlerine uygun aile grupları içinde olmak, yabancı ortamlardan ve istenmeyen görüntüleri çocuklarımızdan uzak tutmayı sağlayacaktır.

Çok ucuz apart otel tutarak, çok ucuz Alanya tatili yapmak için size verilen çok ucuz apart otel fiyatları Para ve MANTIK DIŞI UCUZLUK her şey demek olmadığını anlatmalıdır. HER ŞEY DAHİL sistemin büyüleyici isminin hepimizi kendine çektiği çok ucuz apart otel fiyatlarında , ucuz otel tatili ile servis edilmesinin yanında içeriğinin ne kadar dolu ve kaliteli olduğunu, amacı kâr yapmak olan tesislerde bu kârın, bu kadar ucuz fiyata nasıl satıldığı merak etmiyor musunuz?. Maliyetini bile karşılamaya yetmeyecek olan ücretlere size satış yapmaya çalışanlara karşı nasıl bu kadar güvenipte ailenizin, yavrularınızın ve size güvenerek birlikte tatil yapmayı düşünenlerin hem maddi hayatıyla, hem de manevi hayatıyla nasıl oynattıra bilirsiniz.

NEHİR APART OTELİMİZ sizlere bir TÜRK ve AİLE İŞLETMESİ olarak, yalnızca Türk Aile müşterisi ve Türk ve İslami şartlara göre kendi mutfağımızda hazırlanan tamamı faturalı orijinal ve kaliteli Helal ürünlerden oluşan yiyecek ve içecekleri sunmayı, öncelikle sizlerle birlikte, sizlerin gözü önünde biz kendimiz ve canımız yavrularımız ve ailemizle birlikte yemeyi ve servis etmeyi garanti ediyoruz.

Kesinlikle yabancı, acente ve tur müşterimiz yoktur. Böylece; kendi ülkemizde yabancılar arasında yabancı kalmaz, ailenizi Türk ve Müslüman bir aile bireyi olarak, AHLAK VE NAMUS ANLAYIŞIMIZIN DIŞINA TAŞAN bazı olumsuz görüntülerden kaçırmak, küçücük çocuklarınıza bu olumsuzlukları açıklamaya çalışmak telaşına düşmezsiniz.

Çok yıldızlı islami ucuz tesettür otellerde kalmışsanız veya kalan bir tanıdığınızdan duymuşsanız, bilirsiniz; oralarda siz sadece kendi ailenizle yemek sırasında bir arada olursunuz. Havuz ve diğer faaliyetlerde eşinizi artık biraz zor görürsünüz. Dünya kadar para veripte, tatilde eşinizden ayrı, tek başınıza tatil yaptığınızı düşünürsünüz. Çünkü kural böyledir. Sistem böyle işler. Ama bizde ailece hep beraber bir arada tatil yapar, saat sınırlarına takılmadan havuz ve su kaydırağı zevkini ailece birlikte yaşarsınız. Yemekte en fazla 80 ila 100 kişi olur ki hepsinin bir anda gelmesi ise zor bir ihtimaldir. Personelinden , otel sahibine kadar siz otelin tek ekmek teknesi, kazanç kapısıymış gibi bir muameleye tabi olursunuz. Neyse size anlatmak biraz zor olmasın diye, biz sizi en kısa sürede başka otelde kalsanız bile hiç olmazsa bir çayımızı içerek Nehir Apart Otelimizi yakından tanımaya otelimize bekliyoruz. Unutmayın ki, biz sizlerle varız. Sizi en iyi sizden biri olan biz anlarız. Tatil apart oteli değil, tatildeki apart eviniz olacağımızı düşünüyoruz.

.